Emily Bannry

Go down

Emily Bannry

Pisanie by Emily Bannry on Sro Maj 12, 2010 10:39 am

1) Podstawowe informacje
Imię: Emily
Nazwisko: Bannry
Klasa: III
Dom: Bleus
Krew: Pół-krwi
Narodowość: Australijska
Data narodzin: 03.05
Miejsce zamieszkania: Monterey w stanie Kalifornia
Rodzina: Rodzinkę Emily można było uznać za najnormalniejszą na świecie. Ale to tylko pozory. Jej najstarszy członek to Dani, mama Emily i czarownica. Jest bardzo ciepłą kobietą o dziecinnych wprost dołeczkach i opiekuńczym charakterze. Dani jest metamorfomagiem. Gdy miała 17 lat znalazła mężczyznę swojego życia, który obecnie jest tatą Emily i nazywa się Gordon. Jest on mugolem mającym świadomość o pochodzeniu żony. Jest wyrozumiały i optymistyczny. Doszliśmy do najmłodszej części rodziny. Brat Emily nazywa się Albert i jest charłakiem.

2) Część opisowa
Wygląd: Szczupła i wysoka dziewczyna, której włosy są długie o kolorze, przez niektórych nazywanym po prostu szatynem. Jej niebieski, ciepłe oczy doskonale komponują się z oliwkową cerą. Ubiera się dość chłopięco. Nieodłącznym elementem jej ubioru są bluzy z kapturem i niezbyt obcisłe dżinsy. Można powiedzieć, że jest ładna… Przynajmniej tak uważają niektórzy chłopcy.

Charakter: Emily jest spokojną dziewczyną o optymistycznym nastawieniu do życia ( ciekawe, po kim to ma…). Można by powiedzieć, że na świat patrzy przez różowe okulary. W każdej rzeczy znajdzie dobrą stronę, nawet, jeśli byłby to dwudziestometrowy smok. Emily uwielbia pomagać ludziom, który są jej znani i zawsze okaże ciepłe serce tym, których nie zna. Dziewczyna jest dość lojalna.

Historia: Emily urodziła się w 1994 roku w Australii, ówczesnym miejscu zamieszkania jej rodziców. Można by powiedzieć, że większą część swojego życia spędziła w wodzie. Od najmłodszych lat uczyła się pływać i wykonywać wszelkie sporty wodne. Gdy Emily miała 6 lat jej mama urodziła drugie dziecko, charłaka Alberta. W następnych latach rodzina Bannry podjęła decyzje o przeprowadzce do Ameryki. Wypadło na Monterey w Kaliforni, za życzeniem ojca, chciał on, bowiem nie tracić kontaktu z wodą. W dniu swoich dwunastych urodzin dowiedziała się o pochodzeniu matki, która nie mogła tego dłużej ukrywać przed własnymi dziećmi. Od tego czasu matka nie kryje się z tym, że robi Emily kanapki różdżką. Gdy skończyła 14 lat ojciec i mama podjęli decyzję o wysłaniu Em do Atlantis.

3) Pozostałe informacje:
Przedmioty: fauna, flora, historia magii USA, zaklęcia, transmutacja, eliksiry, astronomia, obrona przed czarną magią, niemiecki, samoobrona

Zainteresowania: Emily uwielbia grac na gitarze i śpiewać. Od najmłodszych lat ubóstwia wszystkie sporty wodne od surfingu po nurkowanie. Do jej zainteresowań należy też mechanika ( może dlatego rozkręcała rower w dzieciństwie ).

Inne: ( zgoda. ) Emily chce zostać najlepszą kajakarką w Kalifornii. (drużyna?)
avatar
Emily Bannry

Liczba postów : 1
Data przyłączenia się : 12/05/2010
Wiek : 16
Dom : Bleus

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach