Ayako Numata

Go down

Ayako Numata

Pisanie by Ayako Numata on Wto Wrz 01, 2009 11:09 pm

1) Podstawowe informacje

Imię: Ayako
Nazwisko: Numata
Klasa: piąta
Dom: Verty
Krew: 3/4
Narodowość: Japonka
Data narodzin: 12.01.1992
Miejsce zamieszkania: Athens, Georgia, USA
Rodzina: dość duża i bardzo wesoła, a to na dłuższą metę jest męczące. Głową rodziny jest Shotaro Numata – dziennikach jednej z magicznych gazet. Żoną Shotaro jest Ayumi z domu Deushi, córka mugoli – artystka z krwi i kości – malarka, pieśniarka i aktorka.
Państwo Numata dorobili się dwójki dzieci, z czego najstarszą jest Ayako. Drugi, całe pięć minut po siostrze, urodził się Sumiko – zupełne przeciwieństwo wyżej wymienionej; jest spokojniejszy i bardzo ambitny.
O reszcie rodzinki wspominać naprawdę nie warto, gdyż wszelkie koligacje mogłyby zanudzić wszystkich na śmierć.

2) Część opisowa
Wygląd: Jest szczupła, a wręcz chuda, jednak bardzo zgrabna.
Jej naturalnym kolorem włosów jest mieszanka rudego z blondem, jednakże w tej chwili, po wielu mniej, lub bardziej udanych próbach z mugolskimi specyfikami służącymi do farbowania włosów udało jej się uzyskać ciepły i przyjemny dla oka odcień miedzi. Długości włosów tej panienki nie można jednoznacznie określić, gdyż zmienia się ona dosyć szybko w zależności od humoru dziewczyny, który jest niezwykle zmienny.
Kiedyś mówiono, że nie wygląda na swój wiek, jednakże w tej chwili zmieniło się to nieco, choć nadal ma pewne problemy, głównie ze względu na swój wzrost.
Ceni sobie oryginalność, jednakże dużą wagę przywiązuje do elegancji i klasycznych krojów, dlatego też zazwyczaj można ją ujrzeć w prostych sukienkach, podkreślających jej kobiece kształty, lub wygodnych dżinsach, których jest wielką zwolenniczką od pewnego czasu.
Nie jest być może nadzwyczajną pięknością, jednak nie można powiedzieć, iż nie jest ładna. Wielu chłopców nabrało się na jej skromną i przyjemną powierzchowność, dając się uwieść. Mężczyźni lubią przebywać w jej towarzystwie, a także chwalić się nią w kręgach swoich znajomych, jednak ona nie lubi być ich ozdobą.
Ceni delikatny, naturalny makijaż, który tylko podkreśla jej urodę.
Kocha biżuterię, jednak nie koniecznie drogą i niezwykle piękną. Chodzi o to, by miała ona w sobie to „coś”.

Charakter: Ayako zawsze pragnie być na czele. Jest żądna przygód, pełna inwencji. Ma świetne pomysły, zwłaszcza te dotyczące płatania figli nauczycielom. Posiada wrodzoną ciekawość świata, jest wspaniałą kompanką; zazwyczaj bardzo lubiana. Często idealizuje innych ludzi. Ma wielkie serce, jest życzliwa; dba o innych.
Skłonny do wielkich namiętności i romantycznych zachowań. Charakteryzuje ją szybki i energiczny sposób działania oraz cechy przywódcze. Dysponuje dużym zasobem energii, stąd też odwaga i dążenie do znaczącej pozycji życiowej. Jej mottem jest ruch, czyn, zaistnienie.
Ma gwałtowną, egoistyczną i ciekawą świata naturę, często przez to wpędza się w niedogodne dla siebie sytuacje i kłopoty. Czasem zachowuje się jak dziecko sprawdzające, dokąd może się posunąć. Jest skłonna do nagłych wybuchów gniewu, które zresztą szybko jej mijają. Ma tendencje do lekceważenia istniejących zasad i porządku, uważając, że jej sposób postępowania jest lepszy. Z zapałem przekonuje innych do swoich poglądów i wersji wydarzeń, używając wszelkich możliwych środków perswazji. Równie łatwo przychodzi jej jednak zmiana punktu widzenia i opinii. Wykorzystuje innych do realizacji swoich zamierzeń, stara się zdominować otoczenie. Zbyt szybko podejmuje decyzje o zawarciu związków, czego później żałuje. Czasem zachowuje się tak, jakby głową chciała przebić mur.
Jest inteligentne, pracowita i posiada duży dar wymowy (okropna gaduła!). Obdarzona cechami dobrymi, ale i cechami, które nie zjednują jej przyjaciół. Cechuje ją nadmierna impulsywność, wojownicze skłonności, bezwzględność i niekiedy mściwość. Cechy pozytywne to przede wszystkim to: uczynność, szlachetność, uczciwość i oddanie tym, którzy ją rozumieją. Jest uprzejma, lojalna, odważna, szczera i… rozrzutna.
Towarzyska, ale zawsze niezależna. Optymizm i niespożyta energia pobudza ją do nieustannego działania. Nie znosi połowiczności w swoich działaniach, ale zdarza się też, że przecenia swoje siły.
Kocha wolność i przyjmie każde wyzwanie. Robi się niecierpliwa jeśli jej pomysły nie dochodzą do skutku natychmiast lub kiedy efekty jej działań nie są takie, jak przewidywała. Bardzo niechętnie stosuje się do sugestii innych osób – szczególnie wtedy, gdy wydają jej się bezsensowne.
Wbrew pozorom jest dość skromna, choć zna swoją wartość i nie da sobie w kaszę dmuchać.

Historia: Jej historia jest dość przeciętna i oklepana, dlatego nie ma sensu przytaczać jej tu całej.
Urodziła się w stosunkowo bogatej rodzinie. Ukochana córka tatusia i najpiękniejsza dziewczynka mamusi. Żyła w swego rodzaju luksusie, jednak nie zrobiło to z niej wielkiej pani, która może pozwolić sobie na wszystko. Rodzice od najmłodszych lat wpajali jej żelazne zasady, według których stara się zawsze postępować.
Jej życie do momentu przyjęcia jej do Atlantis było niezwykle monotonne. Ograniczało się do wczesnego wstawania z łóżka, pobierania prywatnych lekcji, jedzenia, lekcji jazdy konnej, lekcji gry na pianinie i spadania.
Kiedy zaczęła uczęszczać do szkoły magii jej życie uległo diametralnej zmianie. Przede wszystkim nie miała już wszystkiego na skinięcie dłoni. Musiała sama zadbać o swój interes, jednak doskonale odnalazła się w tej roli.
Jej rodzina nadal mieszka w Japonii. Ona sama przeprowadziła się do Ameryki, by móc studiować właśnie w Atlantis.

3) Pozostałe informacje:
Przedmioty: fauna, flora, zaklęcia, transmutacja, astronomia, obrona przed czarną magią, starożytne runy, rosyjski, zajęcia teatralne.

Zainteresowania: Uwielbia sport – szczególnie jazdę konną. Jednakże interesuje się także magicznymi sportami (w dzieciństwie grywała trochę w Quidditcha).
Kocha malarstwo, taniec i śpiew.

Inne: Pali. Niestety.
avatar
Ayako Numata

Liczba postów : 21
Data przyłączenia się : 26/08/2009
Skąd : Japonia
Wiek : 17
Dom : Verty

http://green-death.myspot.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach