Clair Deaver.

Go down

Clair Deaver.

Pisanie by Clair Deaver on Sob Cze 13, 2009 11:03 pm

1) Podstawowe informacje

Imię: Clair

Nazwisko: Deaver

Klasa: IV

Dom: Verty

Krew: 1/2

Narodowość: Amerykanka

Data narodzin: 31 grudnia 1993

Miejsce zamieszkania: NY

Rodzina: Mama- Astrid Deaver: lat 43, czarodziejka, uczęszczała do Atlantis była w domu Grisse, uzdrowiciel, pracuje w szpitalu.
Tata- Jackson Deaver: lat 45, mugol, w młodości członek rock’owego zespołu (perkusista) obecnie szef firmy budowlanej.
Bracia:
Hektor Deaver: dwa lata starszy od Clair, czarodziej, niedawno skończył Atlantis był w domu Blues, obecnie pisze artykuły do magicznej gazety.
Brooks Deaver: dwa lata młodszy od Clair, mugol.
Zarówno z jednym jak i drugim bratem Clair się świetnie dogaduje.

2) Część opisowa

Wygląd: Jak wygląda panna Deaver? Może zacznijmy od tego, że dziewczyna rzuca się w oczy. Zawdzięcza to z pewnością temu jak się ubiera. Kontrasty, rażące kolory połączone z granatem, czernią. Dochodzą do tego jeszcze włosy, których naturalny kolor to rudy, ale dziewczyna raz na jakiś czas je farbuje, nie na kasztanowy czy czarny. Po tej dziewczynie można się spodziewać wszystkiego. Pofarbowała już włosy na różowy, fioletowy i zielony. Chwilowo została przy swoim kolorze. Oczy ma koloru brązowego. Mały, prosty nos, na którym spoczywają okulary w grubych oprawkach. Clair jest niska (mierzy coś około 162 cm), ale to jej nawet na rękę, bo dziewczyna jest chuda. A lepiej przy tym być niską osobą niż wysoką, czyż nie? Wracając jeszcze raz do tego ubioru. Jak wcześniej wspominałam dziewczyna ubiera się na kolorowo. Clair nie toleruje jakichkolwiek spódnic tudzież sukienek. No, chyba że sytuacja zobowiązuje. Obuwiem w jakim najczęściej można zobaczyć dziewczynę są trampki, tradycyjnie porysowane, popisane, poprzypinane różnymi rodzajami ćwieków czy innych małych drobnych ‘pierdułek’. Dziewczyna nie nosi srebra czy złota, no wyjątkiem są dwa srebrne pierścionki, które nosi na kciukach obu rąk. Uwielbia biżuterie z koralików ma ich niezliczoną ilość.

Charakter: Charater, no cóż. Na początku trzeba wspomnieć o tym, że Clair jest niesamowicie wesołą osobą, jednak w pewnym sensie indywidualistką. Nie idzie to ze sobą w parze? Być może, ale tak właśnie jest w przypadku tejże dziewczyny. Ma mnóstwo pomysłów, nie zawsze mądrych. Jest gadatliwa, co można uznać zarówno za zaletę jak i wadę. Uśmiech zawsze jej towarzyszy. Rzadko kiedy się załamuje i poddaje. Wie, że zawsze trzeba iść do przodu i wie, że z takim nastawieniem nic jej nie jest w stanie przeszkodzić w czymś do czego usilnie dąży. Jest niepoprawną optymistką. Lubi być w centrum, ale kłamstwem byłoby jakbym ktoś napisał czy powiedział, że jakoś specjalnie o to zabiega. Jak każdy człowiek, ma takie momenty kiedy woli zostać sama, a takie właśnie u Clair się zdarzają. Musi sama porozmyślać. Kilka cech bez których opis jej charakteru byłby nie pełny trzeba jeszcze dodać. A dokładniej mówiąc parę wad, których za nic w świecie dziewczyna nie potrafi wyperswadować jest spóźnialstwo, nieodpowiedzialność, zapominalstwo, a co się za tym idzie nie wywiązywanie się z różnego rodzaju obietnic. Zdaje sobie sprawę, że to jest jej słabymi stronami, ale kto tak naprawdę potrafi nad wadami zapanować? Ano chyba nikt. Clair, więc też nie jest żadnym wyjątkiem w tej sprawie.

Historia: Clair urodziła się 31 grudnia, w Sylwestra. Już sama data w sobie jest już nietypowa. Hym. Jest to zwykła, normalna nastolatka jakich mnóstwo chodzi po ziemi. Zawsze była energicznym dzieckiem. Od małego przejawiała zdolności magiczne. Clair wychowywała się się z braćmi, z resztą od zawsze dużo lepiej dogadywała się z chłopakami. Nie jest typem dziewczyny, która widzi czubek swojego nosa i boi się cokolwiek zrobić, żeby jej się paznokieć nie złamał. W ogóle pewnie dlatego woli towarzystwo chłopców, uważa, że są świetnymi kumplami. No cóż historia jak historia. Z góry wiadomo, ze to nie będzie nic ciekawego. Dziewczyna chyba odziedziczyła po ojcu zdolności muzyczne. Od kiedy skończyła siedem lat rodzice kupili jej gitarę. Nie rozstaje się z nią do teraz. W wieku 15 lat zaczęła pisać teksty piosenek i komponować jej na swoim nieśmiertelnym ‘sprzęcie’, ale ot tak, tylko dla siebie, jak na razie, chociaż marzy jej się, żeby inni poznali się na jej ‘sztuce’ (sama to tak nazywa). Kocha muzykę. Słucha tych zespołów ‘magicznych’, czarodziejów jak i wytwory mugolskie. Co do tego nie jest wybredna. Ważne, żeby było słyszalne mocne gitarowe brzmienie.

3) Pozostałe informacje:

Przedmioty: fauna, flora, historia magii USA, zaklęcia, transmutacja, eliksiry, astronomia, obrona przed czarną magią, zajęcia teatralne, rosyjski.

Zainteresowania: Muzyka, muzyka, muzyka. Oprócz tego czyta ksiązki.
avatar
Clair Deaver

Liczba postów : 20
Data przyłączenia się : 25/05/2009
Skąd : NY
Wiek : 16
Dom : Verty

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach