Skyler Parker

Go down

Skyler Parker

Pisanie by Skyler Parker on Nie Maj 24, 2009 11:22 pm

Imiona: Skyler Austin
Nazwisko: Parker
Klasa: ostatnia
Dom: Blanckers
Krew: półkrwi
Narodowość: Amerykanin
Data narodzin: 1 czerwca 1992
Miejsce zamieszkania: Miami, Floryda
Rodzina: Nawet w połowie nie jest tak ciekawa jak sam Skyler. Rozkładając ją na czynniki pierwsze otrzymujemy kolejno Colina Parkera, który zajmuje stanowisko głowy rodziny tylko dlatego, że zarabia dużo pieniędzy projektując deski dla największych firm magicznosufringowych. Następnie mamy czarownicę o korzeniach mugolskich - Alice Parker, której głównym zajęciem było chodzenie na przyjęcia i wychowanie dzieci. Teraz już tylko chodzi na przyjęcia, a dziatwa (w liczbie dwóch) chowa się sama. Młodszy o trzy lata brat Hayden jest jednak marną kopią Skylera oraz pierwszym członkiem jego fanklubu. Zdaje się, że żyje życiem Skylera, co samemu zainteresowanemu nieszczególnie przeszkadza. Do czasu, gdy Hayden nie ogranicza jego horyzontalności bądź nie odstrasza mu wielbicielek.

Wygląd: Czy kiedykolwiek miałeś okazję spotkać samego boga? Jeżeli udało ci się minąć na korytarzu Skylera Parkera, możesz poszczycić się tym doświadczeniem. Nie muszę chyba mówić, jak ciężki jest żywot młodego boga? Nieustanne obserwacje i kontemplacje twojej osoby nie pozwalają ci się skupić, nie wspominając już o tuzinach anonimów od fanek i głośnemu wzdychaniu z każdym twoim krokiem. Nie jest więc słusznym twierdzenie, że Skyler, jako osobnik przystojny, ma w życiu łatwiej. Pierwszym elementem, który niewątpliwie przyciąga wzrok, jest zdecydowanie ponadprzeciętna postura obfitująca w pagórki słodkich mięśni. Skyler przenigdy nie wstydził się występowania w stroju Adama, chociaż rzadko się to zdarza - woli bowiem zaoszczędzić dziewczętom palpitacji serca, motylków w brzuchu i innych nieszczęść. Wzrost liczący około 187 cm to wzrost idealny - w sam raz, by nie zostać nazwanym miniaturą człowieka, i w sam raz, by swobodnie zmieścić się w drzwiach. Natura obdarzyła Skylera miodowymi włosami, które nałogowo mierzwi. A jeśli nie on, to zazwyczaj robi to ktoś inny, chociaż Sky rzadko kiedy pozwala wprowadzać nieład na swojej głowie komukolwiek poza samym sobą. Oczy chłopaka przybierają barwę czystego morza w słoneczny dzień. Usta zwykle wygięte są w przyjaznym uśmiechu, ale nie należy sobie schlebiać, widząc Skylera uśmiechniętego. Bardziej prawdopodobnym jest to, że właśnie przypomniał sobie zabawną sytuację ze swojego życia bądź dostrzegł swoje odbicie (w sklepowej szybie czy słonecznych okularach), niż ucieszył się na twój widok.
Ubiera się elegancko i schludnie. Absolutnie nic w jego ubiorze nie może nie pasować do reszty, być poplamione lub wygniecione. Dewizą Skylera jest twierdzenie, że dobry wygląd to połowa sukcesu i zawsze wyglądaj na lepszego, niż jesteś, co w przypadku Parkera tylko podsyca jego idealność. Jest nałogowym palaczem, ale jedyny zapach z jakim możesz go kojarzyć, to nie zapach tytoniu, a... cynamonu.
Charakter: Siedemdziesiąt pięć procent niezaprzeczalnego uroku osobistego i dwadzieścia pięć czystego intelektu. Zaskakujący wynik jak na samca alfę, gdyż ci z reguły bywali znacznie mniej inteligentni, jak i mniej przystojni. Nie każdy dostaje od życia taką szansę, a Skylerowi po prostu się poszczęściło. Czuł się wyjątkowy z tego powodu, a nikt nie spieszył się ku temu, by wytłumaczyć mu, że duma nie idzie w parze z nonszalancją. W istocie niewielu jest tych, których chłopak szanuje. Gdyby nie jego osoba to właściwie nie miałby kogo szanować. Wyniesiony na piedestały stał się bożyszczem nastolatek, jednak zbyt próżnym, by którejś poświęcić więcej uwagi, co jednak nie koliduje mu z byciem człowiekiem o wątpliwej moralności. Priorytetem Skylera jest on sam, a on sam nie wyobraża sobie życia bez sportu. Nie oszukujmy się jednak, Parker jest urodzoną gwiazdą. Niespotykanie charyzmatyczny i wystarczająco inteligentny, by utrzymać przy sobie grono przydupasów, jednocześnie nie pozbywając się kręgu fanek i - o dziwo - fanów. Jest wszak zbyt egoistyczny, by być dobrym materiałem na przyjaciela. Mimo to pozostaje duszą towarzystwa, a wszelakiej maści przyjęcia na których go nie ma tracą na swojej atrakcyjności. Jakkolwiek bardzo nie uwielbiałby swojej osoby, nowe znajomości zawiera z ogromną chęcią, ramionami rozwartymi na szerokość południka w Greenwich i powalającym uśmiechem śnieżnobiałych zębów, niczym z afiszu reklamy najnowszej pasty z podwojoną dawką fluoru. Uśmiech ten jest wynikiem wykańczających treningów przed lustrem. Kunszt ten jest niezwykle trudny do opanowania, nie poleca się go osobnikom o niewyjściowej urodzie.
Jest mistrzem półprawdy i bezkonkurencyjny w kwestii niecierpliwości oraz uporu. Lepiej uważać w czasie prawienia mu komplementów, chyba, że akurat jesteś entuzjastą kultu Skylera. Rozmowa z nim zazwyczaj dobiega od tematu przewodniego, zbaczając na ścieżki wiodące ku – co za zaskoczenie – jemu samemu. Do ulubionych zajęć z powodzeniem może zaliczyć wyciskanie z siebie siódmych potów na siłowni, kontemplowanie własnej osoby oraz pływanie na desce. Nienawidzi rutyny, a szukając nowych doznań nie stroni od skandali, które traktuje jako nieodzowny element dobrej zabawy. Jak każdy zblazowany nastolatek posiada destrukcyjne nałogi i słabość do hazardu. Nigdy nie mów mu, co ma robić. Wyjątkiem są ci, którzy poszukują zajęcia na miarę sportów ekstremalnych. Nie ma bowiem większego grzechu niż ten, który popełniasz, próbując podporządkować Skylera jakimkolwiek zasadom. To on wie, co jest dla ciebie najlepsze, nawet kiedy ty myślisz inaczej. Nie udzieli ci jednak swoich cennych rad - zapewne dlatego, iż nie jesteś tego godzien. Poza tym egoizm to w ostatnich latach numer jeden wśród rankingu cech najbardziej pożądanych. A Skyler nie ma prawa pozostawać w tyle.
W hierarchii musi zajmować tą najwyższą pozycję i nie ma zmiłuj. Nawet, gdy wydaje ci się, że Skyler jest na dnie on i tak wiedzie prym. We wszystkim. W końcu to samiec alfa.
Historia: Kiedy przychodził na świat ziemia drżała, woda wzbierała, a porywisty wiatr zwiastował przechodniom nadzwyczajną nowinę. Skyler urodził się po to, by zostać surferem. Wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazywały na niego. W całej Ameryce ze świecą szukać drugiego takiego, co równie efektownie potrafi wykonywać wszelkie freestylowe triki. Ojciec od najmłodszych lat zadbał o jego tok kształcenia się pod kątem przyszłego sportowca. I od najmłodszych lat Skyler był przyzwyczajony do tego, że w niedalekiej przyszłości zostanie gwiazdą.

Przedmioty: flora, zaklęcia, transmutacja, eliksiry, astronomia, obrona przed czarną magią, zajęcia sportowe, język hiszpański
Zainteresowania: Skyler Parker, magiczny surfing, hazard, łamanie regulaminu, bycie idealnym, kontemplacja własnej osoby
Inne: Pogódź się z faktem, że jest lepszy od ciebie.
avatar
Skyler Parker

Liczba postów : 9
Data przyłączenia się : 24/05/2009
Skąd : Miami, Floryda
Wiek : 18
Dom : Blanckers

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach