Lux Autumn

Go down

Lux Autumn

Pisanie by Lux Autumn on Nie Maj 24, 2009 8:38 pm

1) Podstawowe informacje
Imię:Lux
Nazwisko:Autumn
Klasa: V
Dom: Rosette
Krew: czysta (jakieś 7/10)
Narodowość: Amerykańska
Data narodzin: dziewiąty marca 1992
Miejsce zamieszkania: Washington
Rodzina: Ma trzy starsze siostry, które już skończyły szkołę- Mary, Kate, Lizz. Tatę, który pracuje w Magicznym Parlamencie-(Charlie), a mama zajmuje się domem i prowadzi malutką bibliotekę(Caroline)

2) Część opisowa
Wygląd: Lux jest z pozoru bardzo niewinna. Z pozoru jest bardzo dziecięca, ale w jej twarzy zaczyna się pojawiać nutka dorosłości. Nie niska, nie wysoka. Taka w sam raz. Ma długie idealnie proste blond włosy, które (nie wiadomo czy pod wpływem odpowiedniej pielęgnacji zwykłymi mugolskimi specyfikami czy też specjalnym eliksirem) są lekkie jak piórko i lśniące. małe lekko skośne zielone oczy nadają jej lekko rozmarzony wygląd. Delikatny, lekko zadarty nosek, wąskie malinowe usta i dość mocno zarysowane kości policzkowe dopełniają całości. Jeśli chodzi o budowę ciała dziewczyna jest szczupła. Chodem i przyzwyczajeniami przypomina modelka z wybiegów. Chodzi kołysząc lekko biodrami, często zarzuca włosami, a do tego jest okrutnie chuda. Ma długie i smukłe palce, które idealnie pasują do fortepianu, na którym uwielbia grać i w miarę zadbane paznokcie.
Ubiera się różnie. Najczęściej zależnie od nastroju. Nie ma jakiś specjalnych upodobań. Nosi zarówno długie spódnice jak i spodnie. Zarówno buty na obcasach jak i glany. Najczęściej można ją zobaczyć z delikatnymi naszyjnikami i setką różnokolorowych bransoletek na nadgarstkach, a w ciepłe dni również na kostkach. Uszu przekutych nie ma.
Charakter: Oj zmienny. Zmienny jak pogoda. Ma duszę buntowniczki i najczęściej nie potrafi podporządkować się pod wyznaczone jej reguły. Jest młoda i roztargniona. Nie przywiązuje za dużej wagi do swojej przyszłości. Zależy jej bardziej na zabawie niż na czymkolwiek innym. Zawsze robi to co uważa, a kiedy postawi się ją w niekomfortowej sytuacji, potrafi idealnie zagrać niewinną dziewczynkę. Tak dobrze wypracowała kłamstwa i aktorstwo, że nawet jej matka nie umie tego rozróżnić. Jest czarną owcą 'świętej rodziny' i bardzo jej z tym dobrze. Rodzice uwielbiali dawać jej zakazy, a ona łamała je pijąc na dachu domu ognistą z kolegą z sąsiedztwa. Ma zawsze milion pomysłów na minutę i zapas niewykorzystanej energii.Grzeszy odwagą i nadmierną śmiałością. Prawie nigdy się nie rumieni. Praktycznie nie ma takiej rzeczy, która by ją zawstydziła. Ma dość duży problem z takimi rzeczami jak umiar i rozsądek. Robi wszystko by się nie namęczyć. Jest za to potwornie zdolna przez co zazwyczaj wyprzedza w średniej swych pracowitych kolegów. Nie grzeszy za to pracowitością. Z drugiej strony jest marzycielką. Trochę odizolowaną od świata. Tak jak było wspomniane na początku dziewczyna zmienna jak pogoda. Poza tym jest bardzo muzykalna. Gra wszystko, a słucha raczej starej rockowej muzyki.
Historia: Lux urodziła się w bardzo sztywnej rodzinie z twardymi zasadami. Była najmłodszą, poza Angel, która zmarła trzy dni po narodzinach, siostrą. Trzecią z kolei, która miała być synem. Ojciec od zawsze chciał mieć chłopca. Właśnie dlatego dziewczynki były odizolowane od świata i traktowane jak w wojsku. Matka jest osobą, która bardziej dba o pozory, niż faktyczne szczęście swojej rodziny. Dla niej ważne jest nie to, co każdy z członków familii myśli i czuje, ale to, w jaki sposób mogą to widzieć inni i w jaki ona sama to ocenia. Każda z dziewcząt po kolei trafiała do szkół magicznych i każda oprócz Lux już je skończyła. Dzieciństwo było trochę inne niż 'dorosłość'. Chyba po prostu widziane przez pryzmat dziecięcych oczu. Liczyła sie tylko zabawa i może nie było wtedy widać złego, otaczającego ją świata. Miała wiele koleżanek i nie było wtedy widać pomiędzy dziećmi takiej dużej różnicy. Bawiła się jak wszyscy. Kiedy przekroczyła siedem lat krąg znajomych zaczął się zacieśniać kończąc na jednej koleżance, która chyba jako jedyna na całym świecie (z wyjątkiem sióstr) rozumiała co w duszy Lux siedzi. Każda z Autumn'ówn była prześliczna. Nie było wiadomo jak to się stało, bo sami rodzice nie grzeszyli urodą. Oczywiście w związku z tym wzbudzały ogólny zachwyt chłopców, którzy wszelkimi sposobami starali się wbić w łaski blondynek( a dokładniej ich ojca, bo dziewczęta spragnione były jakiegokolwiek kontaktu z płcią brzydką)

3) Pozostałe informacje:
Przedmioty:flora, zaklęcia, transmutacja, eliksiry, obrona przed czarną magią, numerologia, francuski, taniec i śpiew
Zainteresowania: Lux ma bardzo dużo zainteresowań. Niestety każda 'miłostka' kończy się niestety na trzy dniowej podniecie, a później wszystko przychodzi jak ręką odjął. Jedyne czemu dziewczyna na prawdę się poświęca jest muzyka. Gra na fortepianie, flecie poprzecznym i gitarze. Z pokoju daje się czasem słyszeć także rzępolenie skrzypiec. Drugie co dziewczyna na prawdę lubi jest czytanie. Pozwala jej oderwać się od szarego i nudnego świata i odpłynąć w ten pełen barw i uczuć


Ostatnio zmieniony przez Lux Autumn dnia Nie Maj 24, 2009 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Lux Autumn

Liczba postów : 1
Data przyłączenia się : 24/05/2009
Skąd : Washington
Wiek : 18 lat
Dom : Rosette

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach