Adam Justa

Go down

Adam Justa

Pisanie by Adam Justa on Nie Paź 31, 2010 6:24 pm

Imię -Adam Paul
Nazwisko - Justa
Klasa - I
Dom
Krew - Półmugolska
Narodowość - Puertorykańczyk
Data Narodzin - 27.08
Miejsce zamieszkania - Chicago .Zwykła kamienica
Rodzina - Paul Justa Junior jest najzwyklejszym mugolem , właścicielem sieci małych kawiarenek .Matka jest animagiem , dzięki jej krwi Adam dostał się do szkoły .
Wygląd : Jest wysoki jak na swój wiek , ponieważ mierzy nieco ponad 180 cm . Ma czarne , krótkie włosy , niebieskie oczy .Jego brwi zrastają się .W jego spojrzeniu widać czysty sarkazm i złośliwość .Ma podłużną twarz , może niezbyt przystojną .Jest wysportowany , przed przyjściem do szkoły wiele ćwiczył .Ma proste zęby , jak każdy normalny człowiek . Ma kontrowersyjny styl ubierania się . Nienawidzi narzucanych mu ram , więc ciekawie przerobił swój mundurek .

Charakter - Adam Paul jest chciwy i samolubny. Jeśli wydaje ci się żę pomógł ci bezinteresownie - to wiedz , że pewnie miał w tej pomocy swój interes . Gdy chodzi o jakąś wyjątkowo drażliwą sprawę - mówi prosto z mostu . Asertywność jest mu całkowicie obca .Ma niewielu przyjaciół , a ci którzy nimi są przyzwyczaili się do obelg z jego strony . Nie uważa się za mega przystojnego , przez co sądzi ze nie ma szans u dziewczyn . Całkowicie je ignoruje , przez co one zaczynają za nim biegać . Jest tylko jedna osoba której ufa - jego najlepszy przyjaciel - mugol . Lubi być przywódcą . Charyzmatyczny , w krytycznych sytuacjach myśli spokojnie . I zwykle znajduje najlepsze rozwiązanie .Mimo że się nie stara swoim sposobem bycia zwraca uwagę innych . Denerwują go natręty , które proszą o pomoc w nauce , czy innych pracach . Wszyscy go o to proszą bo wiedzą że jest najlepszy . Człowiek uniwersalny - ma wiele pasji , jak fantasy , muzyka , sport . Aż po jego wielkie marzenie - medycyną . Przed otrzymaniem listu ze szkoły chciał zostać wielkim , znanym lekarzem . Zagadki - od tajemnic trzymanych poza nim , aż po tajne listy nauczycieli - fascynują go . Gra na nerwach nauczycielom . Większość z dawnego gimnazjum dyskutowało z nim godzinami . On przyzwyczaił się . Jak wyjdzie w nowej szkole ? Zobaczy się .
Jest jedna rzecz której się boi . KItóra strąca mu sen z powiek .Ale rzecz o której potrafi dyskutować godzinami i zaprzeczać jej istnieniu . Bóg . Jest ateistą a także bluźniercą . Boi się śmierci . I tego co spotka go po niej ...

Historia - Jego rodzice przybyli do Chicago w latach 80. Puerto Rico było wówczas niespokojnym krajem . Przeprowadzili się , a w latach dostatku narodził się Adam Paul Justa .

Przedmioty - fauna, flora, historia magii USA, zaklęcia, transmutacja, eliksiry, astronomia, obrona przed czarną magią, (język zależny od domu), Starożytne runy

Zainteresowania - Medycyna , muzyka , filmy , gry fabularne , fantasy i piłka nożna .Interesuje go też psychologia .

Inne -
-Nie daje po sobie poznać , ale lubi błękitny kolor .
-Nie lubi traktowania go z góry. Kto tak robi , ryzykuje stratami w majątku
-Potrafi świetnie podbierać coś z plecaków , kieszeni
-Zabawa to dla niego nienormalne pojęcie . Zwykle psuje ją innym i czerpie z tego przyjemność
-Często bierze środki usypiające .Praktycznie już mu nie potrzebne , ale uzależnił się .
-Gdy z historii magii dowiedział się o śmierciożercach ... ziewnął

Adam Justa

Liczba postów : 1
Data przyłączenia się : 31/10/2010
Wiek : 14

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach