Niczym Google

Go down

Niczym Google

Pisanie by Clawdia Fiorelli on Pią Wrz 10, 2010 9:13 pm

Clawdia w szkole jest już jakiś czas, więc wypadałoby, żeby łączyła ją z kilkoma osobami jakaś więź.

 • Chłopaka - Poszukuję go na zasadzie podobania się Clawdii, nie chodzenia, gdyż Ona jeszcze nie dojrzała do prawdziwego związku i wyłącznie adoruje niektórych chłopców. Osobnik ten obowiązkowo musi być przystojny, ale myślę, że takich tutaj nie brakuje, do tego ma być w miarę inteligentny i dobrze by było, gdyby nie palił - to odstrasza Clawdię, a przecież nie o to mi chodzi, co? Panów sztuk jeden, aby mi sie nie namnożyło obiektów westchcnień.


 • Dziewczyny - Dla sprostowania, która byłaby jej przyjaciółką, ale taka najlepszą, od serca. Opowiadałoby sobie wszystko, dzieliły sie ploteczkami, szpiegowałyby szkolnych bożyszczy i tak dalej, byleby robić coś razem. Co do wymagań:
  - Nie może być młodsza! Najlepiej rozsądna, posiadajaca dużą wiedzę, by czasem pomagała Clawdii panować nad sobą. W jej wieku albo starsza.
  - W miarę dobre posty. Wiecie, każdy lubi sobie popisać, a przynajmniej ja lubię, więc nie chcę, by przyjaciółka Clawdii pisała posty na minimum osiem zdań, które nawet nie byłyby zdaniami rozwiniętymi... No, chyba że dopadnie ją brak weny, wtedy to się nie liczy. Nie wymagam też rozpisek na cztery strony Worda.
  Pań sztuk jeden


 • Koleny pan! - Tym razem w roli przyjaciela. Nie oczekuję, że będą plotkować i łazić za przystojniakami ze szkoły, bo chyba tego nie robiłby żaden normalny mężczyzna! Ale jakby od czasu do czasu się spotkali, porozmawiali przy szklance... niekoniecznie piwa, gdyż Clawdia nie pije, lecz na przykład wody, o, poopowiadali by sobie o swoim życiu towarzyskim, o szkole również, gdyż jednak jest to temat nadzwyczaj interesujacy. Panów sztuk jeden, wymagania takie jak w przypadku pani.


 • Dziewczyny i Chłopcy! - Znajomości wszelakie! Potrzebuję kogoś, z kim Clawdia mogłaby poplotkować, pochodzić po szkole na bosaka albo tańczyc na stołach w samej bieliźnie. Wszystkie odważne persony mogą się tu zgłosić, tym samym potwierdzając swą odporność na szalone pomysły dziewczyny. Ilość nieograniczona, ile się zgłosi, tyle wpiszę Smile


 • Dziewczynka! - Pani, która nie lubiłaby Clawdii. Coś w rodzaju wroga, bądź konkurencji, w każdym razie mają się nie lubieć z wzajemnością. Przyjmę jedną jedyną panią.


 • Chłopaczek - A teraz poszukuję chłopca, którego Clawdia nie darzyłaby sympatią. Powód byłby do ustalenia przez PW, jednak motywem przewodnim może być po prostu sprzeczka, inne poglądy albo zdrada i bynajmniej nie chodzi tutaj o zdradę w związku, gdyżjak wcześniej wspomniałam Clawdia nie dojrzała do bycia z kimś na poważnie, a raczej o zdradę w przyjaźni. Lecz to już ustalimy później. Również potrzebuję jednego pana.


Wszelakie inne propozycje proszę zgłaszać na PW. Rozpatrzę pozytywnie prawdopodobnie każde zgloszenie. Dziękuję za uwagę!

Clawdia FiorelliPS. A, jeśli ktoś chciałby zagrać to zapraszam ^^
avatar
Clawdia Fiorelli

Liczba postów : 4
Data przyłączenia się : 15/08/2010
Skąd : Boston
Wiek : 16 lat
Dom : Rosette

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach