Echo!

Go down

Echo!

Pisanie by Chandra Echo Fairclough on Sro Sie 12, 2009 12:18 am

1) Podstawowe informacje
Imię: Chandra Echo
Nazwisko: Fairclough
Klasa: czwarta
Dom: Rosette
Krew: czysta
Narodowość: amerykańska
Data narodzin: 13 listopada
Miejsce zamieszkania: Boston, Massachusetts, Stany Zjednoczone
Rodzina: obrzydliwie bogata; matka, ojciec i rok starszy brat.

2) Część opisowa
Wygląd: nieprzepisowo niska, szare oczęta i krótkie, mocno skręcone, ciemne włosy – to prawdopodobnie Echo. Jasna cera, krwiste (od szminki, nie krwi!) usta i podkreślone oczy (jeżeli w ogóle je widać spod włosów), to jej znak rozpoznawczy. Ogólnie jest dość ładna i stara się, by nikt o tym nie zapominał. Butki na obowiązkowym obcasie, wszelkie spódniczki, koszule i sukienki – wszystko eleganckie i bardzo drogie. Echo nie boi się pokazywać, że na niektóre rzeczy ją po prostu stać.

Charakter: niezmiernie uparta i pewna swoich racji; naprawdę ciężko jej cokolwiek wmówić. Nigdy nie przyznaje się do błędu, mimo iż wie, że je popełnia (w końcu jest człowiekiem, nie?). Potrafi zachowywać się odpowiednio do danej sytuacji, jeżeli jest taka potrzeba. Często robi co jej się podoba, chociaż raczej przejmuje się tym, co myślą inni (opinia jest bardzo ważna!), jeżeli owi „inni” nie są z niższych warstw społecznych. Często bywa nazbyt bezpośrednia i szczera.
Sprytna. Potrafi owinąć ludzi wokół palca, korzystając jedynie ze swojego słodkiego głosiku i uśmiechu (jest Rozetą, tak? Inteligencja nie załatwia wszystkiego, a z resztą – cokolwiek nie powiesz, nikt nie uwierzy Rozecie, że jest inteligentna). Zazwyczaj jest jednak całkiem poważną osobą, która patrzy na ludzi trochę z góry (mimo iż większość ludzi jest wyższa wzrostem, ale ona potrafi). Dodatkowo jest dość bojaźliwa.
Ma swoją dumę, którą bardzo dokładnie chroni.
Inteligencją może tak do końca nie grzeszy, ale pomysłowości nikt jej nie odebrał. Niech ktoś spróbuję z nią zadrzeć – nie zostawi suchej nitki. Właściwie nie zostawi żadnej nitki. Jest bardzo mściwa, ale z drugiej strony trzeba się bardzo postawać, by tak naprawdę się zdenerwowała.
Wybitna aktorka, której poskąpiono Oskara. Prawdopodobnie dlatego, że nie dają Oskarów za umiejętność zachowania się w szkole, przy ludziach.
Faceci jej nie obchodzą. Po prostu bytują dość niedaleko. Pozory trzeba jednak zachować, więc bardzo łatwo potrafi poprowadzić rozmowę na temat różnych osobników płci przeciwnej. I butów (które kocha). I ubrań. I torebek. I kosmetyków.
I kocha wszelkie plotki.
I nie lubi swoich imion, ale z dwojga złego woli Echo.

Historia: Echo urodziła się. Echo dorastała w luksusie. Echo dorosła do szkoły. Echo jest w szkole. Echo pomalutku zdobywa władzę w szkole. Historia każdej nastolatki wygląda tak samo nieciekawie. Żadnych specjalnych przeżyć, poza wieloma złamanymi serduszkami i łzami wylanymi na poduszki (bynajmniej te łzy, ani poduszki do Echo nie należały), i kilkoma potyczkami z bratem (wygranymi dla Echo – nie zadzieraj ze szpilkami!).

3) Pozostałe informacje
Przedmioty: fauna, flora, zaklęcia, eliksiry, obrona przed czarną magią, taniec i śpiew, mugoloznastwo, francuski
Zainteresowania: eliksiry – tak, dokładnie – eliksiry. Głównie trucizny, ale to można już pominąć. Poza tym moda (buty! Echo kocha buty!). I PLOTKI. Echo uwielbia dużo wiedzieć.
avatar
Chandra Echo Fairclough

Liczba postów : 58
Data przyłączenia się : 11/08/2009
Skąd : Boston
Wiek : siedemnaście
Dom : Rosette

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach