Joshua Atkins

Go down

Joshua Atkins

Pisanie by Joshua Atkins on Nie Maj 31, 2009 10:12 pm

1) Podstawowe informacje
Imię: Joshua
Nazwisko: Atkins
Klasa: V
Dom: Blanckers
Krew: czysta
Narodowość: Australijczyk
Data narodzin: 13 lipca
Miejsce zamieszkania: Sydney /Miami, Floryda
Rodzina: Mama Mia - rodowita australijska harłaczka. Tata John – Amerykanin pracujący w ministerstwie amerykańskim. Cztery siostry. Trzy starsze: Elly, Jal, Gina – skończyły już szkołę aktualnie pracują w ministerstwie australijskim. Jedna młodsza – Charlotte – ma 7 lat.

2) Część opisowa
Wygląd: Joshua jest przystojny i bardzo sympatyczny. Chodzi swoimi ścieżkami i głównie interesuje się deskami, ale lubi też towarzystwo ludzi. Jest otwarty i uwielbia nowe doświadczenia. Uwielbia flirtować, a z racji, że jest Australijczykiem ma śmieszny akcent co dodaje mu tylko uroku. Jest wysoki i szczupły. Wysportowany. Ma lekki zarost i trochę przydługie włosy. Chodzi w japonkach, szortach i w rozpiętej koszuli, tak przynajmniej ubiera się po zajęciach. Nosi duże okulary awiatorki. Ma taki typowy wygląd serfera i całodobowy uśmiech na twarzy co doprowadza wielu do nerwów.
Charakter: Może i doprowadza do nerwów swoim miłym usposobieniem, ale chłopak jak trzeba było potrafił wybić zęby. Wychowywał się w Australii, a pamiętajmy, że tam jest więcej kangurów niż ludzi. JEst pewny siebie i wie jak dojść do celu. Mało pije. Nigdy nie ćpał, ale za to pali. Jest sportowcem i w tym kierunku chce się rozwijać. Nie jest głupi mimo wszystko. Czasami potrafił błysnąć na obronie przed czarną magią czy na zaklęciach. Jednak większość czasu spędzał nad wodą. Wychowywały go same kobiety. Matka, trzy siostry i babcia, więc kobiety prawdopodobnie zna na wylot. Dlatego jakby chciał zdobędzie każdą.
Historia: Jest krótka. Mia pojechała do Miami na wakacje i poznała tam Johna. Zakochała się i na piaszczystej plaży oddała mu się dwa dni po poznaniu. John traktował to jako wakacyjną miłostkę. Po tygodniu, może dwóch Mia zauważyła, że spóźnia jej się okres, a jak to bywa w takich sytuacjach ojciec dziecka się przestraszył. Jednak rodzice jego jak się o tym dowiedzieli kazali mu ponieść konsekwencje, więc przygarnął Mię do siebie do domu. Okazało się, że Mia nie była taka młoda na jaką wyglądała i taka niewinna. Miała trzy córki w wieku trzech, czterech i pięciu lat z trzema panami. John się przestraszył już nie na żarty. Odesłał Mię do domu z obietnicą płacenia alimentów. Jak dowiedział, że to chłopiec coś się w nim męskiego odezwało i postanowił uczestniczyć w życiu syna. Od tamtej pory Joshua mieszkał w ciągu roku w Sydney, a na wakacje przyjeżdżał do Miami.

3) Pozostałe informacje:
Przedmioty: flora, historia magii USA, zaklęcia, transmutacja, eliksiry, astronomia, obrona przed czarną magią, mugoloznastwo, zajęcia sportowe, hiszpański
Zainteresowania: surfing - w Australii był mistrzem kontynentu w surfingu. W kraju jest znany i lubiany, rozpisywały się o nim wszystkie gazety. Teraz będąc w Atlantis próbuje zdobyć należący się mu tytuł kapitana. Kobiety – to zainteresowanie równie wspaniałe jak surfing. Lubił każdą kobietę niezależnie od wyglądu i charakteru. Lowelas.
avatar
Joshua Atkins

Liczba postów : 175
Data przyłączenia się : 31/05/2009
Skąd : Sydney/Miami
Wiek : 18
Dom : Blanckers

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach