Blair Johnson

Go down

Blair Johnson

Pisanie by Blair Johnson on Pon Maj 25, 2009 12:31 am

1) Podstawowe informacje
Imię: Blair
Nazwisko: Johnson
Klasa: 5
Dom: Rosette
Krew: czysta
Narodowość: amerykanka
Data narodzin: pierwszy stycznia
Miejsce zamieszkania: Upper East Side, Nowy Jork
Rodzina: matka – Hannah Johnson, pani bizneswoman, obecnie samotna, pochowała ostatnio swojego trzeciego męża, który umarł w wypadku lotniczym; ojciec – Alexander Johnson, jest synem Szweda i Amerykanki, multimilioner, jak Blair miała 13 lat przepisał cały majątek na żonę i popełnił samobójstwo. Jest też drugi mąż Hannah Antonio Archibald, którego zdanie jest dla niej bardzo ważne i do tej pory nie może wybaczyć matce odejścia od niego.


2) Część opisowa
Wygląd: Blair odziedziczyła po dziadku typowo szwedzki typ wyglądu. Jest jasną blondynką o niebieskich dużych oczach. Jest wysoka ma około 177cm wzrostu. I cóż nie można tego ukryć jest piękna. Pod każdym względem. Jej uśmiech rozpromienia pokój, a piękne lekko kręcące się włosy zazwyczaj rozpuszczone i w lekkim nieładzie zachwycą każdego. Z racji, że wychowała się w najwspanialszej dzielnicy Nowego Jorku i miała obok siebie butiki z najlepszymi projektantami, wykształcił się w niej gust, którego wielu może pozazdrościć. Nie jest to lalka Barbie jakich wiele. Na Upper East Side każdy wie kto to Blair i nie jeden chłopak marzył, aby chociaż na niego spojrzała.

Charakter: Blair z pozoru miała cudowne dzieciństwo. Samobójstwo ojca odbiło się jednak na Blair znacznie. Na początku udawała, że nic się nie stało. Nie przyjęła tego do wiadomości, mimo że wszystkie gazety rozpisywały się o tym przez miesiące. Z grzecznej, mądrej dziewczynki zamieniła się w wielką fankę ognistej, facetów i imprez całonocnych. Niemal zawaliła rok. Jednak dobra znajomość Hannah z dyrektorką, pozwoliły jej kontynuować szkołę. W obecnej chwili Blair czuję się już lepiej. Po długich rozmowach z psychologiem zrozumiała, że to do niczego nie prowadzi. Blair potrafi być cudowna i promienna, jednak jak trzeba jest typową bogatą nastolatką oschłą i zimną. Nie można się z nią nie liczyć. Impreza bez Blair to nie impreza. Ona jest duszą towarzystwa, a zwłaszcza po szklaneczce ognistej. Blair jest osobą co może mieć wszystko i umie wpływać na każdego tak, że dostaje co chce. Jest królową podziemi. Czasami trochę wyrachowaną. Często też się spóźnia.

Historia: Matka Blair jest prawdziwą snobką, z krwi i kości. Urodziła się na Upper East Side. Jej matka zaaranżowała jej małżeństwo z Alexandrem, synem multimilionera pochodzenia szwedzkiego i mieszkanki Upper East Side. Wiadomo jak to bywa w takich małżeństwach para się szanuje, ale do miłości im daleko. Mimo to układało im się dobrze, aż do czasu kiedy Alex się zabił. Podejrzewano nawet, że to Hannah „pomogła” mu w tym. Jednak nic jej nie udowodniono. Ich córka Blair była wychowywana głównie przez gosposię pochodzącą z Niemiec przez co zna doskonale ten język. Po Alexandrze Hannah znalazła sobie Antonia, hiszpańskiego pochodzenia wdowca, który do związku wniósł nie tylko duży majątek, ale także powiększył rodzinę Blair o przyszywanego brata Thomasa - starszego od niej o rok. Po kilku latach, Hannah jednak zdradziła swojego męża z jego przyjacielem. Rozwiedli się. Blair bardzo polubiła Antonia przez co przeżyła ich rozstanie. Hannah wzięła ślub z Darrenem, jednak nie nacieszyła się długo jako panna młoda, ponieważ rok po weselu samolot Darrena rozbił się na jakiejś wyspie na oceanie spokojnym.

3) Pozostałe informacje:
Przedmioty: zaklęcia, transmutacja, eliksiry, astronomia, obrona przed czarną magią, historia magii USA, starożytne runy, mugoloznastwo, numerologia, francuski, taniec i śpiew

Zainteresowania: Interesują ją kultura europejska. Lubi podróżować. Nauka języków nie sprawia jej najmniejszego problemu. Mimo wyglądu nie lubi pustych ludzi gdzie liczy się tylko wygląd, dlatego lubi czytać i uczyć się.

Inne: Blair chcąc czy nie chcąc należy do elity szkolnej i chcąc czy nie chcąc musisz się z jej zdaniem liczyć. Pali i jak już wcześniej pisałam nadużywa alkoholu. Czasami też lubi przypalić coś mocniejszego.
avatar
Blair Johnson

Liczba postów : 81
Data przyłączenia się : 24/05/2009
Skąd : NY
Wiek : 18 lat
Dom : Rosette

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach