Brooklyn Williams

Go down

Brooklyn Williams

Pisanie by Brooklyn Williams on Nie Maj 24, 2009 8:02 pm

Imię: Brooklyn Aisling
Nazwisko: Williams
Klasa: trzeci
Dom: Verty
Krew: Pół na pół
Narodowość: Brooklyn ma dosyć ciekawą narodowość. Jej matka jest rodowitą Estonką, zaś rodzina jej ojca pochodzi po części z Azji, dokładniej Korei Południowej, a po części z Anglii.
Data narodzin: 16 czerwca
Miejsce zamieszkania: Springfield, stan Illinois, Stany Zjednoczone
Rodzina: Rodzina Brooklyn jest dosyć duża i wielopokoleniowa. Wielu osób z drzewa genealogicznego Williamsów, Brook po prostu nie zna. Najważniejsi dla niej członkowie rodziny to:
Kaja Williams- jej matka. Ma trzydzieści osiem lat i prowadzi własną firmę odzieżową. Ludzie nawet nie wnikają, czemu z taką branżą zamieszkała z mężem w niewielkim Springfield. Kaja zawsze należała do pogodnych osób, nie potrafiła być dla swoich pociech surowa, po prostu.
Brian Williams- jej ojciec. Ma trzydzieści dziewięć lat i pochodzi z rodziny mugolskiej. Zarabia jako malarz. Nie poświęca swoim pociechom dużej ilości czasu, gdyż po prostu nie może. Brian zawsze był zabiegany, wciąż mu czasu brakło. Mimo to, potrafił wesprzeć w bardzo trudnych chwilach dzieci i zadbać o ich wykształcenie.
Jasper Williams- jej 'ukochany' brat. Jest zaledwie rok starszy od Brooklyn, czym szczyci się przy każdej sposobności oraz wykorzystuje to. Wiadomo, jak to bywa w rodzeństwie- raz się nie cierpią, a raz pomagają. U Williamsów jest tak samo, choć częściej występuje u nich po prostu rywalizacja czy dokuczenie drugiemu.
Wygląd:
Brooklyn jest średniego wzrostu filigranową dziewczyną. Jej cera jest bardzo jasna, trudno ją opalić. Twarz ma delikatną, z niewielkim nosem i pełnymi, lekko różowymi ustami. Oczy są koloru morza oświetlonego promieniami, które rzuca słońce o wschodzie. Jej twarz okalają brązowe, długie sprężynki, które dodają jej uroku dziecięcego. Podobno odziedziczyła włosy po ojcu, jednak część twierdzi, że po którejś babce. Doskonale podkreślają jej loki długie, czarne rzęsy. Brooklyn nie ma raczej nietypowej urody, a wręcz przeciwnie- jest dosyć pospolita. Jedynie styl ubierania pozwala jej wybić się z szarego tłumu. Nie lubi burych kolorów, preferuje raczej żywe barwy. Nakłada na siebie przeróżne części garderoby, biżuterii, tworząc w ten sposób wspaniałą całość. Nigdy nie podążała za modą.
Charakter:
Brooklyn jest cholernie sympatyczną osobą. Zawsze się uśmiecha, jest wesoła i pełna optymizmu, którym obdziela wszystkich wokół. Jej pozytywność udziela się nawet największym ponurakom. Wszyscy twierdzą, że tą pogodność ma po matce, czego nie da się zaprzeczyć. Nie należy ona do ‘pustych laleczek’ i nie martwi się tak bardzo o makijaż, fryzurę i resztę, jest to dla niej drugorzędna sprawa albo jeszcze dalsza sprawa. Jest bardzo mało osób, które jej nie lubią.
Gdy ma zły humor, co zdarza się rzadko, staje się swoją przeciwnością. Nie sposób jest z nią porozmawiać, nie rusza się z domu, w ogóle się nie uśmiecha. Nic nie jest wtedy jej pomóc, można jedynie w tym wypadku przeczekać taki krótki okres. Od zawsze uwielbiała rysować, a przede wszystkim tańczyć. Silnie wiąże swoją przyszłość ze swym drugim zamiłowaniem. Nie lubi ona sprzątać, zawsze zleca to zadanie swojemu rodzeństwu. Taka jest właśnie Brooklyn. Po prostu nie da się jej nie lubić.
Historia:
Brooklyn jest drugą, a zarazem najmłodszą pociechą państwa Williams. Urodziła się w Springfield, jej obecnym miejscu zamieszkania. Mijał dokładnie rok po przeprowadzce państwa Williams z Estonii do Ameryki. 'Szczenięce lata' Williamsównej przeleciały równie szybko jak ptak nad głową. Były spokojne, nie wliczając w to parę wybryków młodej jak na przykład... o, wiem. Pewnego razu wybrała się na plac zabaw z mamą. Miała chyba pięć lat. Była tam jakaś jej koleżanka, również z jej rodzicielką. Dziewczynki bawiły się w piaskownicy, a obie kobiety były pogrążone w rozmowie. W pewnym momencie Brooklyn się zdenerwowała na koleżankę, chyba dlatego, że wzięła bez pytania jej łopatkę. Nim ktokolwiek się zorientował, sześcioletnia Angela wisiała w powietrzu, wrzeszcząc rozpaczliwie. Kaja od razu zwróciła wzrok na młodocianych. Brook to zauważyła i od razu puściła wolno Angelę, choć sama nie wiedziała, jak to zrobiła. Koniec końców, jej koleżanka złamała sobie nogę i od tamtego czasu trzyma się z dala od Williamsównej. Było jeszcze parę takich wybryków, jednak szybko poszły one w niepamięć. Nawet nie wiecie, jak Brooklyn była uradowana, gdy dostała list od Atlantis z informacją, że została przyjęta do tej szkoły. Bała się czasami, że nie będzie uczyć się w tej szkole i Jasper będzie miał kolejny powód, by twierdzić, że jest lepszy od niej. Od tamtej chwili w życiu Williamsównej nie zdarzyło się nic wartego uwagi.
Przedmioty: flora, zaklęcia, transmutacja, eliksiry, obrona przed czarną magią, rosyjski, numerologia oraz zajęcia teatralne
Zainteresowania: Brooklyn ma bardzo rozległe zainteresowania. Mimo to, skupia się na dwóch, dokładniej mówiąc na tańcu i rysunku. Są to jej dwie odwieczne pasje. Kiedyś matka chciała ją zaciągnąć do szkoły muzycznej, by nauczyła się grać na skrzypcach, gdyż słuch muzyczny miała, ale Brooklyn zbuntowała się przeciw temu pomysłowi.
avatar
Brooklyn Williams

Liczba postów : 21
Data przyłączenia się : 24/05/2009
Skąd : Springfield, USA
Wiek : 16 lat
Dom : Verty

http://www.dragcave.net/user/sevelyn

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach