Cechy specjalne ucznia. Narodowość

Go down

Cechy specjalne ucznia. Narodowość

Pisanie by Candance Munshaw on Nie Maj 24, 2009 11:58 am

Cechy specjalne ucznia:
Jako, że Atlantis jest szkołą magii, może zdarzyć się, że uczeń... odbiega od normy w dość znaczący sposób. Jeśli chcemy, by nasza postać posiadała jakąś naprawdę wyjątkową umiejętność bądź też nie była do końca człowiekiem, musimy mieć naprawdę dobry i przemyślany pomysł. Bezsensowne mnożenie wilkołaków i telepatów jest surowo zabronione.
W wypadku, gdy już wpadniemy na taki genialny pomysł, zanim umieścimy wzmiankę o tej umiejętności w karcie naszej postaci (podpunktinne), należy to skonsultować z dowolnym administratorem.
Choć Wasza kreatywność nie powinna być tłumiona, jedno jedyne zastrzeżenie - POSTAĆ MA ŻYĆ. Kochamy wampiry, latawice, strzygi i całą resztę tego wesołego, europejskiego towarzystwa, ale, zapewniam Was, trupów nie rekrutuje się nawet do szkół magii.

Narodowość:
Szkoła Atlantis jest otwarta na wszelkie narody tego świata - oczywiście do pewnego stopnia. Znaleźć tu można przedstawicieli naprawdę skrajnych kultur. Ograniczanie się do opalonych Amerykanów z Kalifornii naprawdę nie jest dobrym pomysłem.
Silne grupy społeczne to Latynosi, rdzenni Amerykanie, AfroAmerykanie, Azjaci, Hawajczycy, Żydzi i mieszkańcy Europy Wschodniej (w tym również Polski).
Jednak jeżeli zechcesz stworzyć postać spoza standardowego patternu emigracyjnego (jak choćby, z popularnej we wszystkich RPG Francji) - dobrze to przemyśl i skonsultuj z administratorem.
avatar
Candance Munshaw

Liczba postów : 334
Data przyłączenia się : 11/05/2009
Skąd : L.A., California
Wiek : siedemnaście
Dom : Rosette

Powrót do góry Go down

Re: Cechy specjalne ucznia. Narodowość

Pisanie by Candance Munshaw on Sro Wrz 23, 2009 8:04 pm

Statystyka narodowości:
Amerykanie: 29
Kanadyjczycy: 5
Brytyjczycy: 2
Europejczycy: 9, w tym Skandynawowie: 3
Żydzi: 2
Azjaci: 2
Mieszkańcy Oceanii i okolic: 1
Australijczycy: 1
Mieszanki międzykontynentalne: 1 (estońsko-koreańsko-angielska) 1 (amerykańsko-szwajcarska) 1 (austalijsko-amerykańska) 1 (polsko-amerykańska)

Najpopularniejsze miasta / stany:
NY 9
L.A. 7
Alaska 5
Boston 4

UWAGA: Miasta / narodowości oznaczone czerwonym kolorem nie będą już akceptowane. Te oznaczone pomarańczowym wymagają dobrej i przemyślanej historii postaci.
Zachęcam do tworzenia postaci w grupach jedno- lub zeroosobowych.
avatar
Candance Munshaw

Liczba postów : 334
Data przyłączenia się : 11/05/2009
Skąd : L.A., California
Wiek : siedemnaście
Dom : Rosette

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach